Do kreativního týmu hledáme copywriterskou posilu, která zvládne nejen naplnit web textem, ale zapojí se už i do počátečního procesu, kdy navrhujeme, co na něm bude. Člověka, který taky umí efektivně škrtat a zvládne ze záplavy informací vydestilovat hlavní myšlenku. A v pár promyšlených slovech ji předat uživatelům.

Jak funguje náš vývojářský tým?

Jazyky: čeština a angličtina

Co dělá náš design & content tým?

Tvoříme rozsáhlejší weby i stručné microsites, připravujeme posty a strategie pro sociální sítě nebo online reklamní kampaně. Občas je potřeba otextovat nějaký kratší článek, newsletter, návod nebo prezentaci (nebo inzerát na nábor kolegy *mrk mrk*)… ale naše gró je psát stručné a výstižné texty k online prezentaci firem.

S jakými nástroji pracujeme?

Nejčastěji si sdílíme Google docs, kam si můžeme vzájemně psát nápady a komentáře. S designery spolupracujeme ve Figmě, kde texty upravíš přímo v grafickém návrhu a hned vidíš, jak to bude ve finále vypadat. A občas se může hodit, když zvládneš nasadit text přímo do administračního systému webu a lehce poladit HTML, ale s tím ti případně poradíme.

Jak funguje náš tým a na čem nám záleží?

Jsme menší, zkušený a stále se rozvíjející tým. Každý člen má prostor vyjádřit svůj názor a ovlivnit, kam směřujeme. Zakládáme si na kvalitě před kvantitou a je pro nás zásadní, aby naše práce byla smysluplná a přinášela hodnotu.

Od copywritera čekáme, že si umí zjišťovat informace, doptávat se a zorientovat se v oblastech, o kterých píše. Texty tvoříme v češtině a angličtině. Čekáme, že máš gramatiku v malíčku. Čeština je nejspíš tvoji mateřštinou a angličtinu zvládneš s jistotou používat a trochu si s ní pohrát. Předpokládáme, že už máš v online prostředí trochu přehled. Oceníme i přesah (social media, jiné formáty contentu než text aj.) a hlavně nadšení se učit nové věci a posouvat se s námi dál a dál.

Je to práce pro tebe? Chceš se dozvědět víc? Napiš nám, jak pracuješ, co je pro tebe důležité a s jakými online projekty máš zkušenost... a pojďme se potkat.

Ochrana osobních údajů
Formulář byl úspěšně odeslán. Děkujeme za zprávu, ozveme se.
Někde se stala chyba a formulář se neodeslal. Zkuste to ještě jednou.

Projekty

Služby

Kariéra

Kontakt

2022 All rights reserved Digital Vision